Відбулися заходи до Міжнародного дня рідної мови

З метою виховання шанобливого ставлення до рідної мови, турботи про її чистоту та багатство, збереження як нематеріального культурного спадку, у бібліотеках Луцької міської територіальної громади проведено цикл заходів до Міжнародного дня рідної мови.

Спільно з навчальними закладами міста для дітей організовано: урок-пізнання «В нас багата мова, є для всього слово» для учнів 3-Г класу КЗЗСО «Луцький ліцей № 9 Луцької міської ради» (центральна бібліотека для дітей), мовний вернісаж «На мовних просторах» з учнями 1-Д класу КЗЗСО «Луцький ліцей № 22 Луцької міської ради» (бібліотека-філія № 5 для дорослих), ерудит-батл «Як рідне слово зберегти» із п’ятикласниками КЗЗСО «Луцький ліцей № 15 Луцької міської ради» (бібліотека-філія № 4 для дорослих).

Відбувся круглий стіл «Україна починається з мови», де обговорювали надважливість української мови під час війни, читали поезію українських авторів (бібліотека-філія с. Озерце).

У бібліотеці-філії с. Княгининок провели лінгвістичну вікторину «Знавці рідної мови» для учнів 5 та 6 класів Княгининівського ліцею № 34, вікторину «Рідна мова – душа, воля та сила народу» – з користувачами бібліотеки-філії № 3 для дітей.

Мовно-книжкові ігри «Вперед! Вмикайся! Рідної мови навчайся!» пройшли у бібліотеці-філії № 2 для дітей.

Проведено флешмоб «Наша мова – наша зброя!» (https://bit.ly/3Z9BNJM) (центральна бібліотека для дорослих).

Підготовлено мовний колаж «Яка ж багата рідна мова!» (https://bit.ly/3Km1CSp) (бібліотека-філія с. Жидичин), відеопрезентацію «Наша мова калинова» (https://bit.ly/3Zamfp4) (бібліотека-філія с. Забороль).

Представлено книжкову виставку «Рідна мова – коріння нації» (бібліотека-філія № 7 для дорослих).

Додаткові фото: https://bit.ly/3EqvDwU