У бібліотеках відзначили 152-річчя від дня народження Лесі Українки

У бібліотеках Луцької міської територіальної громади відбулися різноманітні культурно-мистецькі заходи до дня народження Лесі Українки.

До Лесиних днів у бібліотеці-філії № 10 для дорослих відбулася літературна година «Геній тендітної незламності». Запрошена на захід модератор проєкту «Єдині» із вивчення української мови Галина Тур подала маловідому інформацію про Лесю Українку, а психолог Жанна Роюк охарактеризувала психологічні портрети образів та літературних героїв її творів. Тривав вільний мікрофон читання поезій письменниці. У бібліотеці-філії № 3 для дорослих пройшла літературно-поетична година «Вільна душею людина по волі квітчається терном…», учасники якої також переглянули конкурсну відеороботу бібліотеки «Волинськими дорогами Лесі Українки» та театральну відеовиставу за мотивами її драми «Бояриня». Літературну зустріч з нагоди дня народження Лесі Українки організували у центральній бібліотеці для дітей, в рамках якої присутні брали участь у «вільному мікрофоні» читання поезії письменниці.

У бібліотеці-філії № 4 для дорослих переглянули документальний фільм «Наша Леся». Відбулися покази лялькових вистав за мотивами казок Лесі Українки «Біда навчить» та «Лелія» (центральна бібліотека для дітей, бібліотека-філія № 3 для дорослих).

Літературно-краєзнавчу мандрівку «Волинськими стежками Лесі Українки» підготували у бібліотеці-філії № 5 для дорослих (https://bit.ly/3KzBPqg).

Поетичний флешмоб до Лесиної річниці від наймолодших поціновувачів її слова організували у бібліотеці-філії № 2 для дітей (https://bit.ly/3ExnBCo).

Оформлені тематичні книжкові виставки: «Мріє, не зрадь!» (бібліотека-філія № 9 для дорослих), «Щирими сими словами до людей промовлятиму я…» (бібліотека-філія № 11 для дорослих).