До Міжнародного дня рідної мови проведено цикл літературних, пізнавальних, ігрових заходів

          З метою належного відзначення Міжнародного дня рідної мови у бібліотеках КЗ «Луцька міська централізована бібліотечна система» проведено цикл літературних, пізнавальних, ігрових заходів.

          Зокрема, відбулися: години мови «Рідна мова й Україна – найдорожче, що в нас є» (бібліотека-філія № 5 для дорослих), «Рідна мова – це сила культури» (бібліотека-філія с. Іванчиці), літературна година «Солов’їна, колискова, хай лунає рідна мова» (бібліотека філія № 11 для дорослих). У центральній бібліотеці для дітей проведено урок мовного словограю «Ми маєм знати рідну мову». Взяти участь у літературних читаннях «Рідна мова – коріння нації» запросила користувачів бібліотека-філія с. Княгининок (http://surl.li/qulnj). У бібліотеці-філії № 10 для дорослих грали у інтелектуальну гру «Мовознавець», у бібліотеці-філії с. Боголюби – інтелектуальну гру «Рідна мова солов’їна». У бібліотеці-філії № 2 для дітей пройшла мовна плутанка «В Україні проживаєш, а чи мову її знаєш?».

          Організовано презентації книжкових виставок «Мова – наш символ свободи!» (http://surl.li/qulow) (центральна бібліотека для дорослих), «Мова – коштовний скарб народу» (бібліотека-філія с. Кульчин), виставки-інсталяції «Розмовляємо правильно» (бібліотека-філія № 4 для дорослих).