«Слово, моя ти єдиная зброє…»: відбулись літературно-просвітницькі заходи до 153-ї річниці від дня народження Лесі Українки

          З нагоди 153-ї річниці від дня народження відомої поетеси, драматургині, перекладачки і громадської діячки Лариси Косач, що увійшла в історію української і європейської літератури під іменем Леся Українка, у бібліотеках КЗ «Луцька міська централізована бібліотечна система» відбувся цикл літературно-просвітницьких заходів «Слово, моя ти єдиная зброє…». Зокрема, бібліотека-філія № 5 для дорослих провела поетичний марафон «Я маю в серці те, що не вмирає», бібліотека-філія № 9 для дорослих – поетичний колаж «Дивосвіт Лесиної творчості» (http://surl.li/qyckj), бібліотека-філія № 11 для дорослих – поетична година «Світ краси Лесиного слова» (http://surl.li/qycls), бібліотека-філія с. Прилуцьке – літературний калейдоскоп «Леся Українка – донька України» (http://surl.li/qybpg).

          Відбулись літературні читання «Я вибрала долю собі сама» (бібліотека-філія № 7 для дорослих), «Поетична квітка – Леся Українка» (бібліотека-філія с. Дачне), «Нехай мої струни лунають, нехай мої співи літають по рідній коханій моїй стороні» (бібліотека-філія № 3 для дорослих), «На шлях я вийшла ранньою весною» (бібліотека-філія с. Одеради), етнографічна замальовка «Як дитиною, бувало…» (бібліотека-філія № 2 для дітей).

          Виставку дитячих малюнків «Вінок шани Лесі Українці» презентували у бібліотеці-філії № 5 для дорослих, книжкову виставку «Поетична квітка України» – у бібліотеці-філії с. Кульчин.

          У бібліотеці-філії № 3 для дорослих показали лялькові вистави «Біда навчить» та «Лелія» за мотивами казок Лесі Українки.

          На перегляд документального фільму «Леся Українка: 10 вражаючих фактів» запросила бібліотека-філія № 3 для дорослих, фільму «Мавка. Лісова пісня» – бібліотека-філія смт Рокині.