У книгозбірнях Луцької міської територіальної громади провели заходи до Дня Героїв Небесної Сотні

          У бібліотеках-філіях комунального закладу «Луцька міська централізована бібліотечна система» відбулися культурно-просвітницькі заходи до Дня Героїв Небесної Сотні.

          Зокрема, проведено: урок історичної пам’яті «Небесна сотня – герої незборені» та урок вшанування «Україна пам’ятає» (центральна бібліотека для дітей), патріотичний урок «А серце завжди пам’ятатиме вас…» (бібліотека-філія с. Іванчиці), патріотичну годину «У нашій пам’яті вони назавжди залишились» (бібліотека-філія с. Озерце), години пам’яті «Ви першими стали за гідність, за волю» (бібліотека-філія смт Рокині) та «Час плине – пам’ять залишається»  (бібліотека-філія № 9 для дорослих), годину громадянської свідомості «На варті наших душ – Небесна Сотня» (бібліотека-філія № 3 для дорослих), годину спілкування «Небесна Сотня: ціна свободи» (бібліотека філія № 11 для дорослих), тематичну година «Герої, що змінили хід історії» (бібліотека-філія № 3 для дітей).

          Також відбулись: вахта пам’яті «Герої Небесної Сотні – воїни світла, люди-титани…» у бібліотеці-філії № 5 для дорослих, хронометр пам’яті «Злетіли в небо чисті душі» у бібліотеці-філії № 4 для дорослих, героїчна хроніка «Мужність, приречена на безсмертя» у бібліотеці-філії с. Княгининок.

          У центральній бібліотеці для дорослих організували перегляд фільму Крістіана Зайделя «Небесна Сотня».

          Майстерки із виготовлення символічних ангелів провели у бібліотеках-філіях с. Дачне та смт Рокині.

          На презентацію книжкової виставки «Герої серед нас» запросила користувачів бібліотека-філія с. Кульчин, на бесіду-ознайомлення за книгою Надії Корнійчук «Небесна сотня» – бібліотека-філія с. Прилуцьке, на виставку-реквієм «Не зорі падають із неба, зірки ідуть у небеса» – бібліотека-філія с. Жидичин.