Надання допомоги постраждалим від воєнних злочинів рф, в першу чергу – постраждалим від сексуального насильства

Громадська організація «Асоціація жінок-юристок України «ЮрФем» з початком повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України здійснює надання допомоги постраждалим від сексуального насильства, а також постраждалим від всіх видів гендерної дискримінації.

Ініціатива об’єднує групу спеціалістів, які знайдуть адвоката у потрібному регіоні та оплатять його роботу, за потреби складуть індивідуальний план безпеки, нададуть інформацію щодо притулків, громадських організацій та психологів, які працюють у регіоні та готові допомогти.

Партнерами ініціативи є Офіс віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, Офіс Урядової уповноваженої з питань гендерної політики і ООН Жінки. Налагоджена співпраця з органами місцевого самоврядування, особливо тими, які приймають внутрішньо переміщених осіб.

Звернутися за допомогою можна за контактним телефоном: 068-145-55-90, написати у Telegram, Viber, Signal, а також заповнивши анкету на сайті. Режим роботи: понеділок-п’ятниця з 9 до 18 години.

Більше інформації – на сайті організації у розділі «ЮрФем: підтримка» (http://jurfem.com.ua/jurfem-pidtrymka/).