У центрі Всесвіту – дитина

Бібліотеки Луцької територіальної громади з нагоди Міжнародного дня захисту дітей організували різноманітні культурно-мистецькі та розважальні заходи, які сприяли розвитку допитливості, творчих здібностей, сприяли фізичній активності і корисному проведенню дозвілля найменших мешканців нашої громади та її гостей.

Так, відбулися: святкова ігротека «Сонячний настрій дитинства» (центральна бібліотека для дорослих), дитячі свята «Хай щастю дитини не буде кінця» (центральна бібліотека для дітей) та «Хай вічно сміється дитинство дзвінке» (бібліотека-філія № 9 для дорослих), цикл заходів «Весь світ у долонях дитини» (бібліотека-філія № 3 для дорослих), ігрові програми «Дитинства чудова пора» (бібліотека-філія с. Прилуцьке) та «Тут живе дитинство» (бібліотека-філія с. Шепель).

Для поціновувачів мистецтва проведено художнє заняття «Світлішає на світі, коли радіють діти» (бібліотека-філія № 3 для дітей), організовано творчий конкурс «Моя українська мрія» (бібліотека-філія № 2 для дітей), конкурси малюнків «Мир і дружба всім дітям планети» (бібліотека-філія № 5 для дорослих), «Я малюю щасливе дитинство» (бібліотека-філія с. Забороль), «Кольорові барви дитячих мрій» (бібліотека-філія с. Боголюби), «Хай буде щасливим дитинство моє» (бібліотека-філія с. Жидичин).

Флешмоб «Літо зустрічаємо, всіх дітей вітаємо!» відбувся у центральній бібліотеці для дорослих.

Заходи для дітей проводитимуться увесь літній період у рамках проєкту «Бібліотека – територія дитинства».

Слідкуйте за оновленнями на нашій сторінці у Facebook.