Презентація програми «Бібліотека – територія дитинства»

1 червня, з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, на Театральному майдані відбулося дитяче свято «Діти хочуть миру».

КЗ «Луцька міська централізована бібліотечна система» долучилася до загального святкування презентацією проєкту «Бібліотека – територія дитинства» та запропонувала лучанам та всім гостям міста чудові інтерактивні заходи, учасниками яких ставали всі охочі.

Зокрема, майстер-клас із виготовлення патріотичних браслетів «Ми – маленькі патріоти» мав шалену популярність, діти навіть вишикувались в чергу і сумлінно чекали, щоб сплести собі браслетик з кольорами українського прапору!

Було багато бажаючих сплести оберіг для солдата «Мотанка дитячими руками», адже для всіх українців надзвичайно важливо, щоб наші солдати мали захист, і ми віримо, що такі обереги збережуть життя та підсилять бойовий дух наших захисників.

Малюнки від дітей для воїнів «Віримо» – ще одне міцне послання нашим захисникам з вірою в серці на перемогу!

До акції «Україна в дитячих долоньках» приєднувались як діти, так і дорослі, адже кожен хотів подарувати свої побажання щастя та миру для України!

Книжкова планета «Незвичайні книги для звичайних дітей» – це огляд оригінальних об’ємних 3D-книг, книжок з рухомими елементами, книжок-панорам, книжок-білінгвів, книжок-картонок, книжок-розкладачок, що викликали шквал позитивних емоцій як серед дітлахів, так і їхніх батьків.

Майстер-клас «Зустріч з лялькою» – ще один активний та творчий захід для всіх, хто цінує мистецтво! Маленькі відвідувачі із задоволенням виконували ролі улюблених героїв українських казок.

До малювання на асфальті «Моя Україна» долучалися творчі дітлахи, які висловили свої почуття через обриси та кольори.

На період літніх канікул у всіх бібліотеках Луцької територіальної громади підготовлено багато різноманітних заходів і програм для корисного та цікавого дозвілля.

Фото – на нашій сторінці у Facebook: https://www.facebook.com/groups/146389400013294/permalink/590019198983643/