Вручення книг учасникам тихого книжкового аукціону «Читаємо-перемагаємо»

Завершився ТИХИЙ КНИЖКОВИЙ АУКЦІОН «Читаємо-перемагаємо» для залучення коштів на потреби Збройних сил України, в рамках благодійного марафону «Разом переможемо», ініційований департаментом культури Луцької міської ради з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Аукціон тривав впродовж двох тижнів. За цей час в ньому взяли участь 17 осіб та вдалося реалізувати усі 13 видань, виставлені на торги.

Підбиття підсумків та урочисте вручення придбаних видань відбулося 23 листопада у приміщенні бібліотеки-філії № 6 КЗ «Луцька міська централізована бібліотечна система».

Відкрила захід директорка департаменту культури Тетяна Гнатів, яка наголосила, що у час війни бібліотечні працівники, волинські письменники, працівники галузі культури зорганізували весь свій ресурс, щоб міцно тримати духовні кордони нашої країни та подякувала за промоцію українського слова.

Переможці аукціону отримали видання особисто від волинських авторів.

Знана українська письменниця, лауреатка Всеукраїнських літературних конкурсів Надія Гуменюк вручаючи свою книгу переможцю подякувала за проведення аукціону та популяризацію україномовної книги.

Також перед присутніми виступили Ольга Ляснюк – українська письменниця, голова Волинської обласної організації Національної спілки письменників України, Еліна Форманюк – українська журналістка та поетеса та Анна Сірбіненко – голова Громадської організації «Новий рівень».

Перший тихий книжковий аукціон «Читаємо-перемагаємо» проводився за підтримки Департаменту культури Луцької міської ради, Громадської організації «Новий рівень» та КЗ «Луцька міська централізована бібліотечна система».