У бібліотеках Луцької громади відбулися заходи до Дня Гідності та Свободи

У бібліотеках Луцької громади відбулися тематичні заходи, перегляди та обговорення фільмів, презентовано книжкові виставки до Дня Гідності та Свободи.

У бібліотеці-філії № 10 для дорослих проведені патріотичні години «Незламний дух нескореної нації» для учнів 9-х класів ЗЗСО № 7 м. Луцька та за участі поетеси Наталії Бугай, «Події, які змінили історію» спільно з Волинським обласним еколого-натуралістичним центром та учнями 8 класу ЗЗСО № 17 м. Луцька. Урок гідності «Від Революції гідності до України гідності» пройшов у центральній бібліотеці для дітей, доповненням до якого став виступ учасників зразкової театральної студії «Бешкетники» з показом поетичної замальовки «ЩеМить». На годину історичної правди «Свобода, воля і честь понад усе» запросила користувачів бібліотека-філія № 3 для дітей.

Перегляд документального фільму «Жіночі обличчя революції» режисерки Наталії П’ятигіної відбувся у центральній бібліотеці для дорослих. Фільм «Революція гідності. Пишемо історію» показали у бібліотеці-філія № 4 для дорослих.

Спільно з архівним відділом Луцької міської ради організовано перегляд матеріалів «Незламний дух нескореної нації» (бібліотека-філія № 3 для дорослих), презентовано книжкову виставку історичної події «Україна в наших серцях» (центральна бібліотека для дорослих), викладку літератури «Небесна сотня. Янголи, які стали героями» (бібліотека-філія № 7 для дорослих), тематичну поличку «Революція Гідності – ми пам’ятаємо» (бібліотека-філія с. Прилуцьке).