Віртуальну виставку «Словом торкнутися душі…»

21 березня – Всесвітній день поезії (World Poetry Day), основна ідея якого полягає у збереженні зникаючих мов, розвитку поетичного жанру літератури, підтримці поетичного руху в усьому світі.

Першими День поезії відзначили в американському штаті Огайо в 1938 році. Пізніше ініціатива поширилася і на інші території, охопивши всю планету. Наприклад, з 1961 року щорічно проходить масштабний фестиваль поезії «Поетичні вечори Струги» в невеликому македонському містечку Струга, який отримав міжнародний статус і заснував премію «Золотий вінець» (щорічно вручають найкращому поетові світу).

В Україні Всесвітній день поезії відзначають на державному рівні. У закладах культури та освіти проходять лекції, що піднімають тему поетичної спадщини і сучасних ідей. У бібліотеках проводять презентації літературних новинок. У засобах масової інформації публікують вірші найталановитіших майстрів художнього слова.

Бібліограф Луцька центральна бібліотека для дорослих Луцької міської ради до Всесвітнього дня поезії підготувала віртуальну виставку «Словом торкнутися душі…».