На базі центральної бібліотеки для дорослих відбувся тренінг «Працюємо для громади. Актуалізація роботи бібліотек-філій у сільській місцевості»

14-15 березня 2023 року на базі центральної бібліотеки для дорослих відбувся тренінг для завідувачів та бібліотекарів сільських бібліотек-філій на тему: «Працюємо для громади. Актуалізація роботи бібліотек-філій у сільській місцевості». До програми тренінгу ввійшли декілька занять, які провели фахівці комунального закладу «Луцька міська централізована бібліотечна система».

Про актуалізацію роботи сільських бібліотек-філій шляхом впровадження нових послуг закладу наголосила директор комунального закладу «Луцька міська централізована бібліотечна система» Марія Назаревич.

Професійний діалог «БібліоХАБ як сучасний бібліотечний простір» із присутніми організувала заступник директора із загальних питань Ірина Власюк. В ході навчання бібліотекарі освоювали навики щодо заповнення форми-заявки для реєстрації бібліотеки-хабу цифрової освіти, роботи з користувачем, тощо.

На продовження завідувач відділу бібліотечного маркетингу та менеджменту центральної бібліотеки для дорослих Людмила Данилюк провела заняття «Бібліотеки в соціальних мережах: поради та секрети», де розповіла про важливість роботи в соціальних мережах, правила ведення сторінок та груп у мережі «Фейсбук».

Практичні поради із професійного досвіду отримали слухачі від завідувачки відділу обслуговування центральної бібліотеки для дорослих Ірини Гулюк на занятті «Ефективна робота із залучення читацької аудиторії», яка поділилася цікавими для сучасного користувача формами роботи, наголосила на важливості рекламної роботи бібліотек.

На завершення тренінгу учасники обговорили отримані знання та можливості їх впровадження у роботу конкретної бібліотеки.

У тренінгу взяли участь пройшли 12 завідувачів та бібліотекарів бібліотек-філій Луцької територіальної громади.