Відзначення Дня захисників і захисниць України у бібліотеках Луцької громади

Бібліотеки-філії КЗ «Луцька міська централізована бібліотечна система» долучилися до відзначення Дня захисників і захисниць України.

Так, читачі Луцької центральної бібліотеки для дорослих приєдналися до патріотичної акції #дякую_тобі, ініційованої громадською організацією «Новий рівень» до Дня захисників і захисниць України, а також до челенджу «Тепло сердець – воїнам України», організованого бібліотекою.

Активні читачі бібліотеки-філії с. Забороль привітали захисників і захисниць України відеороликом (https://cutt.ly/rBGAcEq).

Для постійних користувачів та дітей внутрішньо-переміщених осіб у бібліотеці-філії № 7 для дорослих проведені майстерки «Козацький оберіг» та «Символи козацькі» (захід організовано ВОГО «Перспективи Волині» та департаментом культури Луцької міської ради в рамках реалізації проєкту «Культура має значення», який фінансується за підтримки House of Europe та Європейського Союзу). Вироби-обереги буде передано воїнам.

З метою вшанування мужності й героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу в центральній міській бібліотеці для дорослих організована виставка-інсталяція «Нація нескорених: від козацтва до сьогодення», де читачі можуть ознайомитися з книгами про гідних наступників козацьких традицій і борців за незалежність та відновлення державності України – Армією УНР та УПА. Виставка-мандрівка «Від козака до сучасного захисника» експонується у бібліотеці-філії № 5 для дорослих. У бібліотеці-філії № 11 для дорослих організована книжкова виставка «Про подвиги, про доблесть і про славу» (https://cutt.ly/pBGAEze).

Більшість заходів, запланованих для відзначення Дня захисників і захисниць України, перенесені і будуть проведені пізніше у зв’язку із напруженою безпековою ситуацією, що склалася минулого тижня.