Участь бібліотекарів у тренінгу-семінарі в рамках ініціативи «Жінка-лідерка в цифровому просторі»

24 жовтня 2022 року працівники КЗ «Луцька міська централізована бібліотечна система» взяли участь у тренінгу-семінарі в рамках ініціативи «Жінка-лідерка в цифровому просторі».

Проєкт з підвищення доступу вразливих груп жінок до цифрових послуг ініційований структурою ООН Жінки (Структура Організації Об’єднаних Націй з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок) у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України, Українською бібліотечною асоціацією, за підтримки Міністерства закордонних справ Канади. Реалізацію впровадження організовує ТОВ «Академія цифрового розвитку».

Модераторами заходу виступили Антоніна Букач – директор ТОВ «Академії цифрового розвитку» та Олег Стечкевич – тренер ТОВ «Академії цифрового розвитку», які передавали свої знання із цифрових технологій для подальшого використання їх у роботі з відвідувачами.

З вітальним словом до присутніх звернулась заступник Луцького міського голови Ірина Чебелюк. Вона привітала учасників заходу та зазначила, що усі заходи, організовані у нашому місті в партнерстві з ООН Жінки несуть позитив.

У ході тренінгу було проведено роботу двох сесій. Під час сесії 1 «Розширення можливостей жінок у цифровому просторі. Історії успіху учасниць проєкту» заступник директора по роботі з дітьми Ніна Бочарова та бібліотекар бібліотеки-філії № 5 для дорослих Наталія Нікітюк презентували результати проєкту «Жінка-лідерка в цифровому просторі» у Волинській області.

Про лідерство жінок як цифрових менеджерів громад під час війни розповіла присутнім Інна Тимощук – провідний бібліограф центральної бібліотеки для дітей.

Завідувачка бібліотеки-філії № 6 для дорослих Катерина Гримарович представила результати роботи бібліотеки як простору для розширення можливостей жінок за допомогою цифрових технологій.

          У другій сесії «Тренінг з цифрових навичок для жінок» відбулась презентація цифрових хабів та переліку доступних послуг, зокрема в Дії. Проводилося спільне вироблення рекомендацій щодо подальших кроків впровадження проєкту.

          Працівники бібліотек Ніна Бочарова, Наталія Нікітюк, Інна Тимощук та Катерина Гримарович отримали сертифікати про успішне завершення серії тренінгів та ваучери на складання сертифікаційного іспиту Google for Education.