Відкриття оновленої бібліотеки-філії у селі Забороль Луцької територіальної громади

17 серпня 2021 року, напередодні відзначення 30-річчя Незалежності України, гостинно відкрила свої двері оновлена бібліотека-філія у селі Забороль Луцької територіальної громади. Ця хороша подія зібрала жителів та гостей села, колег з бібліотек. Директор департаменту культури Луцької міської ради Тетяна Гнатів привітала присутніх з відкриттям нового простору, який стане популярним місцем відпочинку та цікавого дозвілля мешканців громади.

За підтримки Луцької міської ради, департаменту культури Луцької міської ради придбано нові стильні меблі, бібліотечне обладнання, книжкові стелажі. Бібліотека набула сучасного вигляду, стала приваблива та зручна для користувачів. Біля бібліотеки є хороша велика вулична територія, де в майбутньому бібліотека буде працювати з жителями громади.

Перегляд вистави «Ох, цей пухнастик» лялькового театру «Котигорошко» бібліотеки-філії № 10 для дорослих додав присутнім веселого настрою. Також дітки прийняли участь у конкурсах та вікторині, організованих центральною бібліотекою для дітей та бібліотекою-філією № 3 для дорослих.

Запрошуємо до бібліотеки!