Відбулись культурно-просвітницькі заходи до Дня українського добровольця

          У бібліотеках КЗ «Луцька міська централізована бібліотечна система» відбулись культурно-просвітницькі заходи до Дня українського добровольця. Так, урок патріотизму «Герої живуть поруч» провели у бібліотеці-філії № 5 для дорослих, на який запросили учасника Помаранчевої революції та Революції Гідності, волонтера АТО, автора шести поетичних збірок Олексія Будчика, який представив свою книгу «Україна. Революція. Війна». Також присутні переглянути документальний фільм «Ми знаємо своїх героїв», ознайомитися з літературою, представленою на книжковій виставці «Тернисті шляхи мужності і слави». У бібліотеці-філії с. Кульчин пройшла патріотична година «Вони для нас виборюють життя…», у бібліотеці-філії с. Одеради – інформаційна година «Сила нескорених».

          Благодійну акцію «Подаруй воїну книгу» організували у бібліотеці-філії № 10 для дорослих. Вже зібрано 38 книг (акція триває до 17 березня включно).

          У бібліотеці-філії с. Жидичин презентували книжкову виставку «За покликом серця», виставку-портрет «Вони – герої рідного села» – у бібліотеці-філії с. Липляни. Виставку-бесіду однієї книги «У тінях війни» (укладач Олександр Солонько) провели у бібліотеці-філії № 3 для дітей.