У бібліотеках Луцької громади відзначили 210-річчя від дня народження Тараса Шевченка

          На ознаменування 210-річчя від дня народження українського поета, прозаїка, мислителя, живописця та громадського діяча Тараса Григоровича Шевченка, з метою розширення світогляду та духовності мешканців і гостей громади, популяризації творів української літератури, залучення дітей та дорослих до читання, у бібліотеках провели тематичні культурно-просвітницькі заходи.

          Зокрема, у бібліотеці-філії с. Рокині відбулась літературно-музична композиція «Думи мої, думи…» (спільно з Княгининівською школою мистецтв, філією с. Рокині), у бібліотеці-філії № 5 для дорослих – літературно-музична година «І лине над землею Шевченкове слово». Проведено години поезії «Шевченкове слово» (бібліотека-філія с. Одеради) та «Тарасові вірші пророчі» (бібліотека-філія с. Жидичин), літературну розмову «Невідоме про Тараса Шевченка» (центральна бібліотека для дітей), літературні читання «Кобзареве слово» (бібліотека-філія № 10 для дорослих), літературну годину «Велич поезії Шевченка» (бібліотека-філія № 11 для дорослих), літературний портрет «Шевченко – пророк для України» (бібліотека-філія с. Іванчиці).

          Організовано конкурс читців «Його слова – його велична пісня» (бібліотека-філія с. Шепель), шевченкові слуханки «Шевченко FOREVER» (бібліотека-філія № 2 для дітей), поетичну зустріч «Шевченкіада» (бібліотека-філія № 6 для дорослих), Шевченківські читання «Ми – з Кобзаревого роду!» (бібліотека-філія с. Забороль).

          На перегляд фільму «Кобзар. Історія однієї книги» (режисер Тарас Ткаченко) запросила користувачів центральна бібліотека для дорослих, пограти у літературно-історичну гру «Шевченко питає» – бібліотека-філія № 3 для дорослих. Книжкову виставку «Тарасовими стежками мандруємо у світ» презентували у бібліотеці-філії с. Кульчин.

          Відбувся загальносистемний онлайн-марафон «Єднаймося словом Великого Кобзаря» у соціальній мережі «Facebook» на сторінках бібліотек-філій та у загальній групі КЗ «Луцька міська централізована бібліотечна система» під хештегами: #єднаймося_в_імя_Кобзаря, #210_років_Шевченку.