Відбулася нарада із завідувачами бібліотек-філій комунального закладу «Луцька міська централізована бібліотечна система»

03 листопада 2022 року у приміщенні Луцької центральної бібліотеки для дорослих відбулася виробнича нарада із завідувачами бібліотек-філій комунального закладу «Луцька міська централізована бібліотечна система».

Відкрила нараду директор Комунального закладу «Луцька міська централізована бібліотечна система» Марія Назаревич. Вона звернула увагу бібліотекарів на законодавчі новації, які впливатимуть на роботу бібліотек. Також директор проаналізувала роботу бібліотек за 9 місяців цього року та виконання основних показників діяльності установ.

Ніна Бочарова – заступник директора по роботі з дітьми, розповіла бібліотекарям про роботу з обслуговування дітей, участі у конкурсах, надала рекомендації з планування роботи.

Марія Слободянюк, завідувач відділу формування та каталогізації фондів, акцентувала увагу на формуванні, актуалізації бібліотечних фондів та внесенні ретроспективи до електронного каталогу.

З організаційними питаннями проведення інвентаризації основних засобів, нематеріальних активів та товарно-матеріальних цінностей у бібліотечних закладах проінформували присутніх Лідія Войнаровська – заступник директора по адміністративно-господарській роботі та Оксана Музика – бухгалтер І категорії.

Про особливості формування річного плану закупівель проінформувала присутніх юрисконсульт Вікторія Дахновська.

Озвучені рекомендації будуть враховані у подальшій роботі.