Вебінар для майбутніх менеджерів цифрової освіти за проєктом «Жінка-лідерка в цифровому просторі»

Бібліотеки-хаби КЗ «Луцька міська централізована бібліотечна система» у 2022 році, разом з Міністерством цифрової трансформації України та Академією цифрового розвитку беруть активну участь у проєкті, спрямованому на лідерство жінок у цифровому просторі. Мета проєкту – допомогти жінкам з вразливих груп населення подолати негативні економічні наслідки всесвітньої пандемії через використання цифрових платформ та інструментів, в тому числі ресурсів порталу Дія.

У січні, завдяки проєкту, у бібліотеці-філії № 6 для дорослих облаштовано  громадський простір для жінок з безкоштовним доступом до інтернету. Бібліотека отримала спеціальне обладнання,  яке допоможе налагодити роботу як Хабу цифрової освіти. А 31 січня – 02 лютого 2022 року тренери Академії цифрового розвитку провели навчальний вебінар для майбутніх менеджерів цифрової освіти, які будуть навчати та консультувати відвідувачів громадських просторів як користуватися цифровими послугами. Навчальним планом ТоТ-тренінгу було передбачено проведення вхідного діагностування з оцінкою рівня цифрової компетентності. Безпосередньо перед проведенням вебінару його майбутні учасники склали онлайн-тестування та взяли участь у співбесіді з тренером для виконання практичних завдань на застосування цифрових навичок у запропонованих проблемних ситуаціях.

Вебінар для майбутніх менеджерів цифрової освіти за проєктом «Жінка-лідерка в цифровому просторі» відбувся впродовж трьох днів в приміщенні Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки  імені Олени Пчілки. Тренери вчилися інсталювати та працювати в програмах, які допоможуть орієнтуватись у цифровому просторі. Окрема частина вебінару була присвячена компетентностям бібліотекаря-менеджера цифрової освіти.

Тренінгове навчання в рамках проєкту «Жінка-лідерка в цифровому просторі» для майбутніх цифрових менеджерів громад, який ініційований структурою ООН Жінки (Структура Організації Об’єднаних Націй з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок) у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України, Українською бібліотечною асоціацією, за підтримки Міністерства закордонних справ Канади пройшло насичено, продуктивно, професійно, цікаво.