У центральній бібліотеці для дітей розпочала роботу школа цифрової грамотності «БЕЗМЕЖ»

Освоїти цифрові технології легше, простіше і швидше разом із школою цифрової грамотності «БЕЗМЕЖ», яка розпочала свою роботу у центральній бібліотеці для дітей.

Метою занять школи є покращення цифрових навичок мешканців та гостей нашої громади, їх навчання спілкуванню у віртуальному світі незалежно від віку, статі чи соціального статусу для можливості, наприклад, бути конкурентоспроможними на ринку праці, успішно вирішувати свої особисті проблеми тощо. Навчання у школі цифрової грамотності дозволить набути впевненості у роботі з комп’ютером чи мобільними гаджетами, користуванні електронними сервісами.

Заняття проводитиме провідний бібліограф центральної бібліотеки для дітей Інна Тимощук – менеджерка цифрової освіти, сертифікований тренер проєкту «Жінка-лідерка в цифровому просторі».

Із темами навчання та графіком роботи школи цифрової грамотності можна дізнатися за телефоном (0332)249 072 або ж завітати безпосередньо за адресою бібліотеки: проспект Президента Грушевського, 1 (Бібліотека-студія ДіМ).