Бібліотечні заходи з командою благодійного фонду «СпівДія»

У центральній бібліотеці для дорослих разом з командою благодійного фонду «СпівДія» за підтримки Дитячого фонду ООН (UNICEF Ukraine) та Міністерства молоді та спорту України проведено ряд заходів.

Відбулася пізнавальна година «Подорож до Франції», участь у якій взяли діти з Харкова, Запоріжжя, Донецька, Бердянська та інших міст України. Під час заходу учасники активно спілкувалися, малювали, виготовляли чарівну жабку-смішинку. Наступна зустріч була присвячена Бразилії: дітям розповіли про головний карнавал в Ріо-де-Жанейро, навчили власноруч створювати карнавальні маски та кольорових папуг.

Вихованці закладу дошкільної освіти № 41 «Берегиня» та № 30 «Сонячний» взяли участь в пізнавальній годині «Подорож на Мадагаскар», де знайомилися з рослинним і тваринним світом острову та виготовили яскравого хамелеона.

Робота в рамках співпраці продовжується.

Довідка. Проєкт «СпівДія заради Дітей» – безпечний простір, де дитина отримує психоемоційну підтримку через програму неформальної освіти: творчі заняття, рухливу та пізнавальну діяльність, взаємодію з іншими дітьми та дорослими. Проєкт реалізується командою благодійного фонду «СпівДія» за підтримки Дитячого фонду ООН (UNICEF Ukraine) та Міністерства молоді та спорту України.