Відбулися заходи до Всесвітнього дня вишиванки

У бібліотеках Луцької територіальної громади відбулися заходи до Всесвітнього дня вишиванки. Так, проведено: літературно-мистецьку зустріч «Вишиванка – поема життя, закодована вічність в узорах» (бібліотека-філія № 3 для дорослих), народознавчі години «А на тих рушниках земля рідна моя» (бібліотека-філія № 3 для дітей) та «Вишивана Україна» (бібліотека-філія с. Одеради), інформ-коктейль «Вишиванка – код нації» (бібліотека-філія № 5 для дорослих), етномандрівку «Вишиванка – сакральна абетка українського народу» (бібліотека-філія с. Кульчин). Створювати паперову вишиванку у техніці оригамі навчали на майстер-класі «Вишивана моя Україна» у центральній бібліотеці для дорослих.

          Організовано флешмоби: у центральній бібліотеці для дорослих – «З Україною в серці вишиванку ношу!» (https://bit.ly/3pSWH3i), у бібліотеці-філії № 11 для дорослих – «Нехай вишиванка усіх нас єднає» (https://bit.ly/3pXSCuA), у бібліотеці-філії c. Жидичин – «Україна – у вишиванках», а також патріотичну акцію «Одягни вишиванку з самого ранку» у бібліотеці-філії с. Княгининок (https://bit.ly/3MiUdCW).

Оформлено виставку-народознавчий вернісаж «Над світом українська вишиванка цвіте», де представлені вишиті роботи місцевих майстринь (бібліотека-філія № 9 для дорослих).