«Берегиня роду людського…»

У бібліотеках Луцької міської територіальної громади відбулися культурно-просвітницькі та творчі заходи з нагоди Дня матері.

Так, у бібліотеці-філії № 5 для дорослих пройшла літературно-музична композиція «Рідна мати моя…», де звучали тематичні пісні у виконанні аматорського колективу «Надія» (керівник Надія Блащук) та поетичні твори від учасників літературно-мистецької студії «Зорі над Стиром». Поетичний колаж «Мама! Безмежне море доброти й тепла» провели у бібліотеці-філії № 9 для дорослих, доповненням якого було творче заняття зі створення картини-подарунку. На поетичному вернісажі «Майбутнє України – щаслива родина», організованому бібліотекою-філією с. Жидичин спільно із будинком культури с. Жидичин, звучала поезія українських авторів, із музичними композиціями виступили учасники вокального гурту «Дзвіночки» (керівник Оксана Шевчук). На літературних читаннях «Любить людей мене навчила мати» у бібліотеці-філії № 10 для дорослих читали та обговорювали твір сучасної української письменниці Ірини Мацко «Мамине серденько». Також відбулися: година спілкування «Матусин день» (бібліотека-філія № 3 для дітей), поетичний альбом «Ти одна така улюблена і рідна» (бібліотека-філія с. Кульчин), літературна година «Усе найкраще – для матусі!» (бібліотека-філія с. Забороль), година поезії «Ми матір називаємо святою» (бібліотека-філія с. Озерце), літературно-музична композиція «Мамина пісня» (бібліотека-філія с. Княгининок).

Проведено різноманітні майстерки із виготовлення подарунків з нагоди Дня матері, а саме: родинна благодійна майстерка «Серце мами завжди з нами» з декорування печива (центральна бібліотека для дорослих), майстерка із виготовлення цукеркового букету (центральна бібліотека для дітей), майстер-класи із виготовлення вітальних листівок «Матусю привітаю» (бібліотека-філія с. Дачне) та «Дарунки з дитячою душею» (бібліотека-філія № 5 для дорослих), майстер-клас із виготовлення ляльки-мотанки – оберегу для мам (бібліотека-філія № 4 для дорослих), майстер-клас із виготовлення паперового букета «Найкращій у світі матусі» (бібліотека-філія № 11 для дорослих), майстер-клас «Подарунок найріднішій» (бібліотека-філія № 6 для дорослих), майстер-клас «Подаруй мамі квіточку» (бібліотека-філія с. Одеради).

Відеопривітання від активних читачів підготували у центральній бібліотеці для дітей (https://bit.ly/3Ib8MY6).

Облаштовано виставки малюнків «Тобі, найдорожча у світі» (бібліотека-філія с. Липляни), «Я намалюю квіти найкращій мамі в світі» (бібліотека-філія с. Жидичин).

Бібліотека-філія смт Рокині спільно з філією смт Рокині КЗ «Княгининівська школа мистецтв» для мешканців селища провела літературно-музичну композицію «Мамо моя, люба матінко моя, в мене на землі одна лиш ти…».