Завершився щорічний фестиваль лялькових гуртків «Мій маленький театр»

У бібліотеках Луцької територіальної громади впродовж 24-29 травня проходив щорічний фестиваль лялькових гуртків «Мій маленький театр». На вистави фестивалю були запрошені активні читачі бібліотек, а також внутрішньо переміщені особи.

Відкриття фестивалю відбулося у центральній бібліотеці для дітей, де виступили: гурток «Твоя лялька» Волинського обласного еколого-натуралістичного центру із виставою «Чарівна торбинка», гурток «Усмішка» бібліотеки-філії № 2 для дітей – із виставою «Заєць-хвалько», гурток «Соняшник» центральної бібліотеки для дітей – із виставою «Червона Шапочка і зайчик». Впродовж наступних днів фестивалю свою майстерність показали актори лялькових гуртків у виставах: «Корисна прогулянка» (гурток «Дзвіночок» у бібліотеці-філії № 5 для дорослих), «Ніжки не йдуть» (гурток «Буратіно» у бібліотеці-філії № 3 для дітей), «Рукавичка-невеличка» (гурток «Веселка» у бібліотеці-філії № 3 для дорослих), «Волонтери-котики» (гурток «Котигорошко» у бібліотеці-філії № 10 для дорослих).

За активну участь у фестивалі «Мій маленький театр» всіх учасників-акторів нагороджено дипломами департаменту культури Луцької міської ради та заохочувальними подарунками.

Після закінчення фестивалю лялькові гуртки продовжуватимуть покази вистав на різних локаціях, в рамках програми «Бібліотека – територія дитинства», протягом усього літа.