Міжнародний день захисту дітей у бібліотеках громади

З метою популяризації національних духовно-культурних цінностей та традицій, утвердження почуття патріотизму та гідності, формування естетичних смаків, популяризації здорового способу життя, створення умов для творчої самореалізації дітей та з нагоди Міжнародного дня захисту дітей у бібліотеках Луцької територіальної громади проведено різноманітні культурно-просвітницькі заходи.

Центральна бібліотека для дітей впродовж дня була територією дитинства «За мирне, світле, чисте небо, та вільне краще майбуття». Бібліопікнік «Зустрічаємо літо» організували у бібліотеці-філії № 11 для дорослих, а бібліотечний вікенд «З книгою канікули – сумувати ніколи» – у бібліотеці-філії с. Княгининок. Дозвіллєву програму «Запрошуємо до країни «Ігроленд» презентувала бібліотека-філія № 4 для дорослих.

Реалізовувалися ігрові програми: «Світ дитинства» (центральна бібліотека для дорослих), «Тут живе дитинство» (бібліотека-філія № 5 для дорослих), «Сонячне дитинство» (бібліотека-філія с. Боголюби), а також пізнавально-ігрова програма «Діти – наші квіти» (бібліотека-філія смт Рокині). Діяла ігрова локація «Діти – майбутнє України» (бібліотека-філія с. Озерце). У ігровий бібліодворик «Хай сонцю і квітам всміхаються діти» запросила дітей бібліотека-філія № 3 для дорослих. У бібліотеці-філії с. Кульчин грали у літературні ігри «Найдорожчий скарб на світі наші діти».

Про свої права діти дізнавалися на правовому лабіринті «Стежками наших прав» (бібліотека-філія № 7 для дорослих), правовій інформаційній годині «Права дітей: знати, розуміти, захищати» (бібліотека-філія с. Жидичин), правовому аукціоні «Я знаю свої права» (бібліотека-філія с. Шепель).

Проведено різноманітні дозвіллєві заходи для дітей: творчо-ігровий мікс «Українські діти – запашнії квіти» (бібліотека-філія № 2 для дітей), літній калейдоскоп «Калинові веселки дитинства» (бібліотека-філія № 9 для дорослих), майстерки «Дитинства казка» (бібліотека-філія № 3 для дітей), годину натхнення «Дитинство моє золоте» (бібліотека-філія с. Липляни).

Центральна бібліотека для дорослих зібрала своїх найменших активних користувачів на флешмоб «Діти єднають Україну».

Багато творчих дітей малювали малюнки на асфальті на різні теми: «Діти – майбутнє України» (центральна бібліотека для дорослих), «Хай завжди буде мир!» (бібліотека-філія № 5 для дорослих), «Світ очима дітей» (бібліотека-філія № 7 для дорослих).

Заходи для дітей проводитимуться увесь літній період у рамках програми «Бібліотека – територія дитинства».