Робота блогер-студії у бібліотеці-студії ДіМ

          Вже два роки у центральній бібліотеці для дітей (бібліотеці-студії ДіМ) функціонує блогер-студія. Впродовж цього часу студією скористалось чимало мешканців міста, здебільшого молодь і діти. Проведено чимало рекламних, літературних, творчих зйомок – як індивідуальних, так і колективних. На базі студії також проходять заняття з медіаграмотності з актуальних тем кібербезпеки, захисту своїх облікових записів, роботи у соціальних мереж тощо.

          За період з квітня до червня цього року у студії відбулось 12 занять «ФотоКурсика» для підлітків, на яких навчали техніки фотографування з використанням відеокамери та мобільних ґаджетів, творчому і креативному підходу для створення сюжетних робіт як в закритих приміщеннях, так і на природі, на вулицях міста (http://surl.li/jimdfm, http://surl.li/amfgpx). Керівник навчання – переселенка Олена Полукарова з міста Краматорська, яка є активною читачкою бібліотеки, а також надає свої професійні послуги для фотографування заходів.

          Учні «ФотоКурсика» взяли участь і отримали переможні місця на міському бліц-конкурсі юних фотоаматорів в рамках міського відкритого фотофестивалю «ФотоFest», організованого центром науково-технічної творчості учнівської молоді Луцької міської ради.

          Уміння фотографувати – це не тільки технічний процес, а своєрідне фотомистецтво, яке відтворює, збагачує, надихає, дає можливість помилуватись самому і показати іншим те, що вихоплено спалахом. Стрімко набирає популярності і відеоблогерство, яке з хобі переростає в серйозне професійне захоплення.

          У вересні на базі блогер-студії буде продовжено заняття у «ФотоКурсику» за оновленою програмою. Запрошуємо дітей та дорослих! Тел. для довідок: (0332)249072.