Читацькі клуби за інтересами у книгозбірнях Луцька

          З метою промоції книг та читання, залучення молоді до соціокультурного життя громади, позиціонування бібліотек як культурних осередків для людей із різноманітними захопленнями, у книгозбірнях організовано читацькі клуби за інтересами. Так, у центральній бібліотеці для дорослих із серпня 2022 року щомісяця відбуваються засідання літературного клубу «Читаюча молодь». Зустрічі модерує психологиня Аліна Іванова з міста Миколаєва, яка з початку повномасштабної війни евакуювалася у Луцьк та згуртувала навколо себе книголюбів, а після повернення додому долучається до засідань онлайн. На зустрічах учасники обговорюють конкретну книгу, обрану для читання на попередній. Здебільшого це сучасні бестселери українською мовою на різні теми, як-от романи: «Крадійка книжок» Маркуса Зузака (Австралія), «Тривожні люди» Фредріка Бакмана (Швеція), «Лінкольн у бардо» Джорджа Сондерса (США), «День, що навчив мене жити» Лорана Гунеля (Франція), «Ребекка» Дафни дю Мор’є (Великобританія), «Сліпий убивця» Маргарет Етвуд (Канада), медичний трилер «Танці з кістками» від українського автора Андрія Сем’янківа тощо.

          У бібліотеці-філії № 6 для дорослих із листопада 2023 року розпочав роботу молодіжний книжковий клуб, учасники якого хоч і мають власні читацькі вподобання, але обирають та обговорюють книги з різних тем і жанрів, що і є його родзинкою. На засіданнях клубу обговорюють, наприклад, жіночі книги про стосунки з батьками, чоловіками, дітьми, карʼєру, книги про життя у різних країнах і планетах, книги, що вплинули на наше життя та інші.

          Анонси про зустрічі в межах клубів бібліотеки публікують на власних фейсбук-сторінках, у загальносистемній групі КЗ «Луцька міська централізована бібліотечна система», а також на сайті у розділі «Календар заходів».

          Приєднуйтесь! Запрошуємо!

          Тел. для довідок: (0332) 750708.