Арттерапевтичні заняття у бібліотеці

          Щомісяця, починаючи із вересня 2023 року, у центральній бібліотеці для дорослих КЗ «Луцька міська централізована бібліотечна система» відбуваються арттерапевтичні заняття для покращення емоційного стану мешканців та гостей громади під час війни, модератором яких є переселенка із міста Бахмута, спеціалістка відділу пробації № 6 Донеччини, арттерапевтка у роботі з кризовими станами та посттравматичними стресовими розладами Юлія Цьоха.

          Вже проведено 9 таких заходів, а саме: «Опанування страхів», «Керування страхами», «Позитивні зміни своїми руками», «Пісочна фантазія», «Мрію! Прагну! Досягаю!», «Я хочу! Я можу! Я буду!», «Секрети управління емоціями», «Як заспокоїтись мистецтвом», «Сила роду». Учасники навчалися приборкувати свої страхи за допомогою нейромалювання, гармонізовувати емоційний стан створенням колажу, фантазували та працювали з повітряним пластиліном, перетворюючи його у фігурки-емоції, створювали кульки радості за допомогою кольорових ниток та клею, мандали технікою висипання, власний портрет на піску, власне дерево роду для розуміння себе та відкриття джерела енергії і натхнення, а на занятті з маскотерапії – свою маску щастя.

          Щомісяця афіші публікуються на фейсбук-сторінці Луцька центральна бібліотека для дорослих Луцької міської ради та щотижня у загальносистемній групі КЗ “Луцька міська централізована бібліотечна система”. Тел. для довідок: (0332) 750708.

          Запрошуємо!