Розпочалась реалізація щорічної цільової програми «Бібліотека – територія дитинства»

          У бібліотеках Луцької громади розпочалась реалізація щорічної цільової програми «Бібліотека – територія дитинства», що включає популяризацію дитячого читання, проведення літературних та арттерапевтичних заходів, організацію змістовного дозвілля дітей, в т. ч. дітей військовослужбовців та тимчасово переміщених осіб, популяризацію бібліотеки як безпечного місця перебування дітей під час літніх канікул. Традиційно вищевказана програма стартувала заходами до Міжнародного дня захисту дітей (відбулось 29 тематичних заходів).

          Вже відбулись: відкриття літнього читального залу «Літні забави» (бібліотека-філія № 9 для дорослих), бібліопікнік «Літні читання під відкритим небом» (бібліотека-філія № 3 для дітей), літні читання «Веселі канікули зустрінемо на «Ура!» (бібліотека-філія № 5 для дорослих), піар-акція «Виходь читати у двір» (бібліотека-філія № 4 для дорослих), загадкове асорті «Прочитай, знайди відгадки на усі складні загадки» (бібліотека-філія № 3 для дорослих). Читальну залу під відкритим небом «Літні пригоди в книжковому світі» організувала бібліотека-філія № 2 для дітей. До Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища проведено годину творчого дозвілля «Друге життя старим речам» (бібліотека-філія № 11 для дорослих), майстер-клас із розпису екосумки-шопера (центральна бібліотека для дорослих).

          Бібліотека-філія № 3 для дітей запросила користувачів на інтерактивну гру «З Україною в серці», бібліотека-філія с. Прилуцьке – на змагання з настільних ігор «Весела гра – це радість, творчість, пізнання».

          Щотижня у центральній бібліотеці для дітей проходять заняття в гуртку «TVORUMO» та «#ФотоКурсик», щосереди – перегляди мультфільмів та фільмів в межах проєкту «Прочитав і подивись», щоп’ятниці – заняття з фінансової грамотності «Лісові комерсанти», щонеділі – арттерапевтичні заняття «Творчі парасольки».

          У бібліотеці-філії № 7 для дорослих щочетверга організовують бібліотечну парасольку «Якщо Ви не читаєте, то ми йдемо до Вас», щосуботи – бібліопікнік «Клуб настільних ігор», щонеділі – бібліотечний кінотеатр «БібліоCINEMA».

          Бібліотека-філія № 9 для дорослих щочетверга збирає користувачів на бібліоігри «Перехрестя веселих розваг».

          Впродовж червня заплановано проведення ще понад 50 різноманітних культурно-просвітницьких, пізнавально-творчих та дозвіллєвих заходів у різних бібліотеках-філіях КЗ «Луцька міська централізована бібліотечна система», як-от: бібліотечні вікенди, ігротеки, творчі години, майстер-класи, лялькові вистави, літні кінозали тощо. Запрошуємо!