Розмовні клуби у бібліотеках громади

У бібліотеках КЗ «Луцька міська централізована бібліотечна система» розпочали роботу розмовні клуби вивчення української мови, учасниками яких є читачі бібліотеки, волонтери, вимушено переміщені особи, усі, хто хоче вивчити чи вдосконалити знання рідної мови.

Перше заняття вже відбулося у бібліотеці-філії № 10 для дорослих. «Мовний експрес-тур» провела волонтер – вчителька вищої категорії Галина Тур. Основними завданнями заходу були: повторення орфографії, ознайомлення з нововведенням в українському правописі, виконання ряду тренувальних вправ.

Розмовний клуб української мови розпочав роботу у бібліотеці-філії № 11 для дорослих. Перше заняття відвідали діти, які з батьками тимчасово переселились до нашого міста. Діти та дорослі проявляли свою ерудицію, відгадуючи казкових героїв, працювали в творчій майстерні, вивчали музичні твори.

Перша зустріч учасників розмовного клубу у бібліотеці-філії № 4 для дорослих мала назву «Голоси з Волинського Полісся» і присвячена знайомству з народною мовою Волинського краю, її старожитніми діалектами, говірками. Присутні згадували, вчили та обговорювали відомі та невідомі діалектизми.

27 червня годиною мови «У мові моїй краса і неповторність» свою роботу розпочав розмовний клуб української мови у бібліотеці-філії № 5 для дорослих.

Інформація щодо роботи розмовних клубів публікується у Фейсбуці під хештегами #КлубУкраїнськоїМовиЛуцьк та #МоваМаєЗначення.

Контакти бібліотек: Бібліотеки філії КЗ ЛМЦБС