Реалізація проєкту «Культура має значення» в бібліотеках Луцької громади

В рамках реалізації проєкту «Культура має значення» в бібліотеках комунального закладу «Луцька міська централізована бібліотечна система» проведено ряд заходів.

Зокрема, у центральній бібліотеці для дітей (бібліотеці-студії ДіМ) відбувся тренінг з акторської майстерності «Творча свобода» від Алли Скрипічук із міста Харкова – випускниці ХНУМ імені Котляревського за спеціальністю «Актор драматичного театру та кіно». Учасники тренінгу – діти та підлітки з Луцька, Херсона, Києва, Харкова, Нової Каховки – в ігровій формі розвивали навички, необхідні для будь-якого творчого процесу: психологічну стійкість, комунікабельність, виразність та гучність мови, самопрезентацію, вміння висловлюватися, емоційний інтелект, креативність і фантазію.

Перегляд першого документального повнометражного фільму про вишиті сорочки «Спадок нації» відбувся у бібліотеці-філії № 10 для дорослих. Після перегляду глядачі обговорювали сюжет та ділилися своїми історіями, пов’язаними з вишиванками.

Перегляд яскравого та атмосферного українського пригодницького фільму-фентезі «Сторожова застава» (2017), знятого Юрієм Ковальовим за мотивами однойменного роману Володимира Рутківського, відбувся у центральній бібліотеці для дітей (бібліотеці-студії ДіМ). На кіноперегляді також були представлені книги Володимира Рутківського видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», перевидані у «кіношній» суперобкладинці. Після перегляду діти залюбки гортали сторінки та звірялися, що з написаного було у фільмі, а потому розібрали книги додому.

Заходи організовано за фінансової підтримки House of Europe та Європейського Союзу.

Організатори: NGO «Volyn Prospects»/ВОГО «Перспективи Волині» та Департаменту культури Луцької міської ради.