Бібліограф Луцької центральної бібліотеки для дорослих отримала сертифікат школи професіоналізму та креативності

     10-11 серпня 2021 року бібліограф Луцької центральної бібліотеки для дорослих Ірина Давидюк пройшла навчання у VI Школі молодого бібліотекаря «Професіоналізм + креативність = сучасний бібліотекар», що проходила у Волинській державній обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки.

     В перший день школи фахівець брала участь у тренінгах, виконувала практичні завдання, вчилася мистецтву фото-відео зйомки. На завершення навчання відбулося літературне знайомством з молодою волинською письменницею, членом Національної спілки письменників України Тетяною Регешук та спілкування з бібліотекарем Центральної бібліотеки для дітей КЗ «Луцька міська централізована бібліотечна система» Юлією Аркушин – учасницею IV Літньої школи молодих бібліотекарів УБА.

    Другий день навчання проходив на базі Публічної бібліотеки Ківерцівської міської ради. Слухачі відвідали бібліотеки міста Ківерці, сіл Муравище, Озеро, Тростянець.

      Участь у школі молодого бібліотекаря сприяла обміну досвідом між бібліотекарями, поглибленню знань, була корисним з точки зору набуття та подальшого використання отриманої інформації у роботі з читачами.

        Висловлюємо щиру вдячність організаторам навчання: ГО «Волинське обласне відділення УБА» та Волинській державній обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки за якісне, доступне та захопливе навчання.