Завершився Місяць цифрової грамотності

Упродовж листопада 2021 року, в межах проєкту Міністерства цифрової трансформації Дія. Цифрова освіта, проходив Місяць цифрової грамотності. В рамках цього проєкту бібліотеки комунального закладу «Луцька міська централізована бібліотечна система» надавали всім охочим доступ та консультації щодо безкоштовного навчання на національній онлайн-платформі з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта»

Під час проведення Місяця цифрової грамотності ВГО Українська бібліотечна асоціація оголосила Акцію «Активні ‒ Цифрові» в соцмережі Фейсбук для представлення кращих заходів та активностей, що відбулися в бібліотеках ‒ Хабах цифрової освіти.

Загалом в акції взяли участь 78 бібліотек, подано 104 заявки з 22-х областей України. #БібліотекастудіяДіМ та Бібліотека-філія с.Княгининок є Хабами цифрової освіти, тому вирішили взяти участь у цій масштабній інформаційній кампанії, щоб надихнути жителів громади, а також працівників бібліотек на набуття цифрових навичок.

З урахуванням дотримання умов участі в Акції, до розіграшу було відібрано 65 заявок від координаторів бібліотек ‒ Хабів цифрової освіти. У ці 65 заявок ввійшли і наші бібліотеки.

Під час навчання на платформі Дія. Цифрова освіта (https://www.facebook.com/diia.education) відвідувачі мали можливість безоплатно дивитися освітні серіали, які допомагають розвинути цифрові навички. Загалом навчання пройшли працівники бібліотеки, пенсіонери та діти. Вони мали можливість передивитися такі освітні серіали: «Основи кібергігієни», «Кіберняні», «Обережно! Кібершахраї», «Електронний підпис», «Як громаді стати цифровою» і це неповний перелік.

Бібліотекарі навчилися, як можна згенерувати сертифікат про вакцинацію від COVID – 19 на порталі Дія. Цифрова освіта. Також бажаючі на порталі склали національний тест на цифрову грамотність Цифрограм, щоб перевірити рівень знань.

Після проходження серіалу кожен учасник отримав сертифікат.

Запрошуємо усіх жителів громади завітати до бібліотек Луцької територіальної громади, щоб безкоштовно отримати доступ до сайту Дія. Цифрова освіта та пройти навчання з цифрової грамотності.

Живіть комфортно та щасливо завдяки цифровим навичкам!