Бібліотечні заняття в рамках проєкту «СпівДія заради Дітей»

У бібліотеках міста відбулися заняття в рамках проєкту «СпівДія заради Дітей».

Так, 28 липня у бібліотеці-студії ДіМ пройшли два відкритих заняття з виготовлення ниткового баранця для молодших читачів та ловця снів для старших дітей, які зібрали у залі бібліотеки більше 50 дітей. Окрім майстерок, присутні грали у гру «Знайомство», відповідали на запитання вікторини, розповідали про себе, літо, мрії.

16 серпня у бібліотеці-філії № 2 для дітей відбулося відкрите заняття з дітьми «Секрети домашніх книжок», на яке були запрошені дітки з різних куточків України, зокрема міст Харкова, Краматорська, Дніпра, Слов’янська, Одеси, Лисичанська, Сєвєродонецька. Під час зустрічі діти розповідали про своїх улюблених казкових героїв, малювали малюнки, виготовили особливу закладку та чарівну тваринку-пухнастика, яка може стати головним героєм їхньої нової історії.

Майстерка з виготовлення іграшки з ниток для маленьких учасників проєкту «Співдія заради Дітей» пройшла 20 серпня у бібліотеці-філії № 6.

Робота в рамках проєкту продовжується.

Довідка. Проєкт «СпівДія заради Дітей» – безпечний простір, де дитина отримує психоемоційну підтримку через програму неформальної освіти: творчі заняття, рухливу та пізнавальну діяльність, взаємодію з іншими дітьми та дорослими. Проєкт реалізується командою благодійного фонду «СпівДія» за підтримки Дитячого фонду ООН (UNICEF Ukraine) та Міністерства молоді та спорту України.