Заходи до Дня вишиванки у КЗ “Луцька міська централізована бібліотечна система”

День вишиванки – це всеукраїнське🇺🇦 свято, яке покликане берегти народні традиції створення та розвивати культуру носіння етнічного вишитого одягу. Комунальним закладом «Луцька міська централізована бібліотечна система» було організовано ряд заходів до Дня вишиванки. Основна мета заходів – це збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення держави.

📌Зокрема, проведено народознавчі години: «Вишивана моя Україна» (Бібліотека-філія № 3 для дітей), «Українська народна вишивка» (Бібліотека-філія с. Жидичин), «Вишиванка – душа України» (Бібліотека-філія с. Прилуцьке), а також театралізоване свято «Вишиванка — символ України» (Бібліотека-філія с. Одеради).

📌У центральній бібліотеці для дорослих проведено акцію «Вишиванку одягай – Україну прославляй!».

📌Відбулися флешмоби: «Одягни вишиванку, Україно моя!» (Центральна бібліотека для дорослих), «У рідному краї цвітуть вишиванки» (Бібліотека-філія с. Дачне).

📌Бібліомікс «Різнобарвні вишиванки» організовано у бібліотеці-філії № 11 для дорослих, на якому читачі ознайомились з історією вишиванки, переглянули відео з легендами та традиціями символів кожного регіону України.

📌Бібліотека-філія № 5 для дорослих провела етно-коктейль «Одягни вишиванку з самого ранку». Користувачам була презентована виставка книг про красу й поезію української вишиванки та викладка старовинних сорочок-вишиванок.

📌У центральній бібліотеці для дітей відбувся майстер-клас «А я іду по світу у вишиванці».

📌Проведено конкурси малюнків на асфальті: «Вишиванка в моєму житті» (Центральна бібліотека для дорослих), «Вишивана Україна» (Центральна бібліотека для дітей).

📌Підготовлено книжково-предметні виставки: «Вишиванка – національна святиня» (Центральна бібліотека для дорослих), «Вишиванка — свято української душі» (Бібліотека-філія № 10 для дорослих), «Вишиванка – душа українського народу» (Бібліотека-філія с. Кульчин).

📌Підготовлено відеоролики: «Вишиванка — символ нескорених» (Центральна бібліотека для дорослих), «У вишиванках – до Європи» (Бібліотека-філія № 3 для дорослих). Фотозвіт📸👇