З нагоди святкування Дня міста відбувся Бібліотечний пікнік «Луцьк читає…»

5 вересня 2021 року з нагоди святкування Дня міста відбувся Бібліотечний пікнік «Луцьк читає…».

У Центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки працівники Луцької централізованої бібліотечної системи, Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки, Волинської обласної бібліотеки для юнацтва, Волинської обласної бібліотеки для дітей створили святкову атмосферу для лучан та гостей міста.

На пікніку було весело всім: дорослі та діти різної вікової категорії знайшли для себе цікаві території.

Проходячи повз батьки з дітьми зупинялися біля «Меню бібліотечного пікніка», і, вивчивши його активно включалися у святкування. Всі разом охоче відповідали на питання вікторини «Літературна піцца», малювали улюблених героїв казок, збирали барвисті пазли за мотивами казок, спробували свої творчі здібності у різноманітних майстер-класах підготовлених працівниками бібліотек.

Всі учасники пікніка зацікавилися книгами, представленими на різноманітних книжкових виставках, які знайоми з літературою про наш край.

Вітальна листівка – невід’ємний атрибут дня народження, тому на алеї парку був розміщений великий банер на якому всі бажаючі мали можливість написати вітання з Днем народження найкращого міста – Луцька.

Також бібліотекарі підготували фотогалерею з життя бібліотек громади, фотозони та роздавали буклети, запрошуючи мешканців міста до книгозбірень.

Бібліотеки чекають на відвідувачів, де кожен може знайти свою територію.