Як пройшов Національний тиждень читання поезії у бібліотеках Луцької громади

У бібліотеках-філіях КЗ «Луцька міська централізована бібліотечна система» відбулись заходи у межах Національного тижня читання поезії.

Головною його подією став Волинський форум української поезії за участі письменників Волинської обласної організації Національної спілки письменників України: Ольги Ляснюк, Надії Гуменюк, Миколи Мартинюка, Євгенії Назарук, Олени Харитонюк, Наталії Шульської, Сергія Цюриця, який зібрав близько сотні мешканців та гостей громади у Палаці культури міста Луцька.

Поціновувачів поезії запросили на презентації поетичних збірок – Ольги Антош «Автограф» (бібліотека-філія № 10 для дорослих) та Алли Никитюк «На хвилях пізньої любові» (бібліотека-філія № 4 для дорослих), поетичний дебют «З любов’ю до України» (центральна бібліотека для дорослих), у поетичні кав’ярні «Поезія лунає в кожнім серці» (бібліотека-філія № 5 для дорослих), «Поезія – це голос правди, це голос істини» (бібліотека-філія № 9 для дорослих).

Проведено літературну годину з поетесою Тетяною Регешук «Поезія – вільна душа» (бібліотека-філія № 11 для дорослих), годину поезії «Я щаслива. Моя свобода завжди при мені…» (бібліотека-філія с. Княгининок), поетичні читання «Поезія – це завжди неповторність» (бібліотека-філія № 3 для дорослих), поетичні вернісажі «Мелодія віршів чудових» (бібліотека-філія № 5 для дорослих) та «Моя улюблена поезія» (http://surl.li/rxmmv) (бібліотека-філія № 3 для дітей), літературний колаж «Поезія, що оновлює душу» (бібліотека-філія с. Прилуцьке).

Презентували книжкові виставки «Поезія – мелодія душі» (бібліотека-філія с. Жидичин), «Подорож країною улюбленої поезії» (бібліотека-філія с. Кульчин).