Всесвітній день української хустки у бібліотеках комунального закладу «Луцька міська централізована бібліотечна система»

07 грудня 2021 року, вже традиційно, відзначається Всесвітній день української хустки. Головною метою даного свята є демонстрування зв’язку поколінь українських жінок. Ця подія покликана об’єднати жінок різного фаху, віку та національності зі спільною метою зберігати та відновлювати українські традиції.

У цей день працівники бібліотек комунального закладу «Луцька міська централізована бібліотечна система» разом з користувачами, долучилися до цього свята, адже вміння пов’язувати і носити хустки – це є давня жіноча традиція, яка притаманна всім регіонам України.

Бібліотеки-філії сіл Дачне та Прилуцьке взяли участь у Всеукраїнському флешмобі «Зроби фото з хусткою». Бібліотекарі та читачі книгозбірень виявили неабияке бажання пофографуватися у хустинах, як сучасних так і старовинних, так би мовити, реліквіях, які передавалися у спадок від покоління до покоління. Під час флешмобу дівчатка мали можливість прикрасити себе автентичними аксесуаром та продемонструвати багатовікову красу української жінки.