Відбулися заходи в межах «Національного тижня читання-2023»

          Бібліотеки-філії КЗ «Луцька міська централізована бібліотечна система» долучилися до Всеукраїнської інформаційно-просвітницької тематичної акції «Національний тиждень читання-2023» різноманітними культурно-просвітницькими заходами. Так, у центральній бібліотеці для дорослих відбулася зустріч із книжковою блогеркою Оксаною Поліщук (м. Луцьк). У бібліотеці-філії № 10 для дорослих організували зустріч з кращими читачами бібліотеки «Читай, пізнавай, досягай!». У бібліомандрівку «Країна книжкова – країна казкова» запросила бібліотека-філія с. Княгининок.

          Під час засідання літературного клубу «Читаюча молодь» (центральна бібліотека для дорослих) учасники обговорювали книгу Умберто Еко «Ім’я Рози». Інтерактивне читання «Книжкова валіза до ваших рук» відбулося у центральній бібліотеці для дітей. У бібліотеці-філії с. Одеради провели читацьку акцію «Я прочитав – вам рекомендую».

          Літературний портрет «Лицар української державності» до 160-річчя від дня народження українського письменника Бориса Грінченка для користувачів підготувала бібліотека-філія № 3 для дорослих. У бібліотеці-філії с. Озерце презентували книжкові новинки «Читай українське!».

          На завершення у бібліотеці-філії № 2 для дітей пройшла творчо-літературна гра-квест «Ліга непарних шкарпеток» за книгою Галини Вдовиченко.