Відбулися заходи до Дня Святого Миколая у бібліотеках Луцької громади

У бібліотеках-філіях КЗ «Луцька міська централізована бібліотечна система» відбулися заходи до Дня Святого Миколая для дорослих і дітей, в тому числі внутрішньо переміщених осіб.

Так, пройшли народознавчі години «Українські традиції. День Святого Миколая» (бібліотека-філія с. Забороль), «Дітям на втіху Миколай іде по світу» (бібліотека-філія № 3 для дітей), «День Святого Миколая» (бібліотека-філія с. Кульчин), літературно-мистецька година «Миколай іде по світу» (центральна бібліотека для дорослих), народознавча подорож «Святий Миколай іде – Різдво веде» (бібліотека-філія № 4 для дорослих), літературна подорож «Із неба в український край іде Святий Миколай» (бібліотека-філія № 9 для дорослих), літературні посиденьки «Про Святого Миколая» (бібліотека-філія с. Прилуцьке).

Організовано театралізоване дійство «На Святого Миколая» (центральна бібліотека для дітей), показ лялькової вистави «В ніч перед святом Миколая» (бібліотека-філія № 5 для дорослих), тематичну майстерку «Листівка Святому Миколаю» (центральна бібліотека для дорослих).

У бібліотеці-філії с. Боголюби пройшов творчий конкурс «Поділись добром».

Підготовлено та опубліковано відеопрезентації: «Святий Миколай іде в гості до нас» https://bit.ly/3j6im4L (бібліотека-філія с. Жидичин), «Чудотворцю Миколай, ти усіх оберігай» https://bit.ly/3jgJn5m (бібліотека-філія № 11 для дорослих).