Відбулася нарада бібліотечних працівників Луцької територіальної громади

Сьогодні, 27 січня, відбулася перша в цьому році нарада бібліотечних працівників Луцької територіальної громади.

Відкрила нараду директор КЗ ЛМЦБС Марія Назаревич, яка розповіла про стан бібліотечного обслуговування Луцької територіальної громади в 2021 році, завдання та шляхи їх вирішення у 2022 році. Директор проаналізувала проведену працівниками звітність, вказала на проблемні питання щодо планування та обліку роботи, ведення облікової документації, участі у написанні проектів і грантів тощо. Для підвищення професійної компетенції бібліотечних працівників вирішено протягом року організовувати бібліотечні знайомства – вихід для обміну досвідом у кожну філію.

Актуальні питання організації роботи бібліотек закладу в сучасних умовах та про членство у ВГО Українська бібліотечна асоціація у 2022 році озвучила Людмила Голод – заступник директора із загальних питань.

Про інноваційні ідеї для роботи з дітьми у 2022 році, аналізі проведених заходів з дітьми у 2021 році, роботу бібліотек у соціальних мережах говорила заступник директора по роботі з дітьми Ніна Бочарова.

Формування і збереження бібліотечних фондів структурними підрозділами КЗ ЛМЦБС – одне із основних завдань роботи всіх бібліотечних установ. Марія Слободянюк, завідувач відділу формування та каталогізації фондів, акцентувала увагу на передплаті періодичних видань і поповненні фондів у 2022 році, веденні електронного каталогу, навчанні сільських філій роботі в електронному каталозі.

Аналіз звітності бібліотек за 2021 рік зробила Мирослава Крищук – провідний бібліотекар відділу бібліотечного маркетингу і менеджменту, а про фінансово-господарську, бюджетну діяльність та закупівлі у 2022 році учасники наради почули від головного бухгалтера Оксани Собуцької.

Також було розглянуто низку робочих питань, окреслено окремі завдання і цілі, які задають робочий тон всім учасникам наради у цьому році.

Нарада відбулася фахово, інформаційно, професійно!