Відбулась чергова виробнича нарада за участі завідувачів бібліотек-філій

08 лютого відбулась чергова виробнича нарада за участі завідувачів бібліотек-філій КЗ «Луцька міська централізована бібліотечна система».

Директор Марія Назаревич підсумувала роботу бібліотечної системи у 2023 році, окреслила перспективи та завдання на 2024 рік, серед яких: виконання основних показників діяльності, важливість проєктної діяльності для створення позитивного іміджу установи, належне ведення документації, тощо.

Про те, як центральна бібліотека для дітей стала учасником проєкту «Мережевий бібліотечний шелтер» від Благодійного фонду «Бібліотечна країна», розповіла завідувачка Ніна Бочарова. Бібліотекар Юлія Аркушин представила презентацію про керівників і учасників шелтеру та їх успішні проєкти.

Про можливість закупівлі книг, пріоритетність вибору літератури та зауваження щодо роботи в електронному каталозі та списання літератури доповіла Марія Слободянюк – завідувачка відділу формування та каталогізації фондів центральної бібліотеки для дорослих.

Провідний бібліотекар відділу бібліотечного маркетингу та менеджменту центральної бібліотеки для дорослих Мирослава Крищук проаналізувала показники звітності за 2023 рік, зауважила відсутність бібліотечних сторінок у соціальних мережах деяких книгозбірень системи та нагадала правила оформлення дописів. Бібліотекар цього ж відділу Мирослава Будчик подякувала присутнім за співпрацю у реалізації проєкту «Як ВДОМА» та закликала долучитися до написання нового грантового проєкту для дітей ВПО та приймаючої громади.