Урок мужності «Зростаймо патріотами своєї країни»

13 жовтня, напередодні Дня захисників і захисниць України, свята мужності та військової доблесті, з метою виховання в підростаючого покоління патріотизму, шанобливого ставлення до рідної країни, гордості за наших захисників, у Луцькій центральній бібліотеці для дорослих відбувся урок мужності «Зростаймо патріотами своєї країни».

В усі часи захищати рідну землю було справою честі та гідності мужніх людей, дійсних патріотів своєї країни, святим обов’язком кожного громадянина. У цей день традиційно вшановуємо усі покоління, які показали приклади вірності і героїзму, захищаючи Україну, від часів Запорозької Січі до наших днів. Мужність і героїзм, доблесть і слава, відвага і честь – це ті чесноти, на яких базується вся багатовікова історія нашої України.

Гостем заходу був голова Луцької міської організації спілки воїнів АТО Волині Олег Кобилинський. Це людина сильної волі, міцного характеру, впевнений в собі патріот України. На урок мужності завітали учні 9-А класу ЗЗСО №17. У ході зустрічі, Олег Анатолійович, ділився спогадами, розповідав школярам, що пережив за час проведений в зоні АТО. Відповідаючи на численні запитання присутніх, намагався у доступній формі розповісти про військові будні, про допомогу волонтерів, про солдатську єдність, братство, і про все те, що цікавило аудиторію.

Проведення таких заходів формує в дітях патріотичне почуття, виховують громадянина патріота, який володіє глибоким розумінням громадянського обов’язку та готовий у будь-який час стати на захист своєї Батьківщини.