Участь в обласному онлайн-семінарі керівників бібліотек територіальних громад

26 жовтня 2022 року працівники КЗ «Луцька міська централізована бібліотечна система» взяли участь в обласному онлайн-семінарі керівників бібліотек територіальних громад на тему: «Публічні бібліотеки Волині та їх діяльність у час воєнного стану», організований Волинською державною обласною універсальною науковою бібліотекою імені Олени Пчілки.

У професійному спілкуванні директор КЗ «Луцька міська централізована бібліотечна система» Марія Назаревич ознайомила присутніх з діяльністю бібліотек Луцької громади в період воєнного стану. У своєму виступі Марія Ростиславівна наголосила на тому, що книгозбірні сьогодні не лише обслуговують користувачів, проводять культурно-просвітницькі заходи, забезпечують мешканців громади достовірною інформацією, а й перетворилися на волонтерські центри допомоги Збройним Силам України і внутрішньо переміщеним особам. Оперативно адаптувалися до умов праці та бібліотечного обслуговування у воєнний час.

Також у ході роботи онлайн-семінару обговорювались актуальні проблеми бібліотечної діяльності в умовах воєнного часу, учасники поділилися практиками та досвідом роботи, обговорили виклики, з якими зіткнулися під час повномасштабної війни в Україні.