У бібліотеці-студії ДіМ відбулось відкриття щорічного фестивалю лялькових гуртків «Мій маленький театр»

У бібліотеці-студії ДіМ відбулось відкриття щорічного фестивалю лялькових гуртків «Мій маленький театр».

Цьогоріч у фестивалі взяли участь сім гуртків ляльки і книги, які діють при бібліотеках-філіях комунального закладу «Луцька міська централізована бібліотечна система». Діти показали прем’єрні вистави на різні теми: «Лелече щастя» (гурток «Котигорошко», бібліотека-філія № 10 для дорослих, керівник Людмила Нідзельська, режисер Наталія Максимчук), «Друзі разом з ЗСУ» (гурток «Дзвіночок», бібліотека-філія № 5 для дорослих, керівник Людмила Столярова), «Пригоди в Лісовій школі» (гурток «Усмішка», бібліотека-філія № 2 для дітей, керівник Тетяна Миколайчук), «Пригоди ведмедика Рім-тім-ті» (гурток «Соняшник», центральна бібліотека для дітей, керівник Оксана Січкар), «Заєць та Їжак» (гурток «Веселка», бібліотека-філія № 3 для дорослих, керівник Алла Гладун) «Казка про Червону Шапочку, добру Фею і злу Бабу Ягу» (гурток «Дивограй», бібліотека-філія с. Прилуцьке, керівник Оксана Бокій), «Лісова бібліотека» (гурток «Барвінок», бібліотека-філія № 3 для дітей, керівник Жанна Клекоць). Всього – 48 учасників.

За активну участь у фестивалі «Мій маленький театр» усіх дітей-акторів нагороджено дипломами департаменту культури Луцької міської ради та заохочувальними подарунками.

Також на фестиваль були запрошені актори театральної студії «Жива лялька», які показали інсценівку, та їх викладачка Юлія Тузова, яка допомогла юним акторам-ляльководам підготуватися до виступу: показала для гімнастику рук, артикуляційні вправи тощо.

Лялькові гуртки продовжуватимуть покази вистав на різних локаціях протягом усього літа в межах програми «Бібліотека – територія дитинства».