Творчі зустрічі з українською письменницею Галиною Вдовиченко

26 жовтня 2021 року у бібліотеці-студії ДіМ відбулася творча зустріч української письменниці, журналістки удостоєної перших нагород в конкурсі «Коронація слова», а також відзнаки Золотий письменник України Галини Вдовиченко із читачами, книгоманами та шанувальниками її творчості. Зустріч відбулася в рамках проєкту «Літературне відкриття» підтриманого Департаментом культури Луцької міської ради.

Неймовірна атмосфера панувала в залі бібліотеки, учасники заходу жваво та цікаво поспілкувалися із пані Галиною. Під час бесіди письменниця ознайомила присутніх з етапами свого творчого становлення, розповіла справжні і вигадані історії про героїв своїх книг, про пригоди під час написання творів.

Бібліотекар Юлія Аркушин запропонувала всім учасникам зустрічі інтерактивну «котячу» вікторину, в якій приймали участь всі присутні разом з письменницею. А коли прийшов час запитань до автора – це був шквал пропозицій продовжити писати наступні серії книг про «36 і 6 котів» і відправити їх у космос, зробити їх піратами і взагалі писати до тих пір, поки не напише 36+6 книг! Всі діти отримали «Правила доброї людини», створеними за сторінками книг Галини Вдовиченко.

На завершення приємного спілкування всі бажаючі мали можливість придбати улюблену книгу з підписом автора – Галини Вдовиченко. Багато дітей принесли свої власні книги, щоб письменниця написала там свої побажання.

В рамках дії блогер-студії «Media Case», нещодавно відкритої у бібліотеці-студії ДіМ, пані Галина дала інтерв’ю-побажання маленьким користувачам.

Позитив i доброта письменниці, яку вона принесла читачам, буде ще довго в душах кожного, хто побував на зустрічі.