Творча зустріч з авторкою збірки тематичних кросвордів «Українка у клітинках» Надією Зозулею

3 листопада 2021 року у Луцькій центральній бібліотеці для дорослих, з нагоди 150-ї річниці від дня народження Лесі Українки відбулася творча зустріч з Надією Зозулею – авторкою збірки тематичних кросвордів «Українка у клітинках».

Надія Олександрівна майже сорок років складає кросворди на різну тематику. У своєму доробку має не десятки, а сотні робіт. Перший її кросворд, присвячений життю й творчості Лесі Українки, побачив світ у 2013 році, а загалом «Лесиних» кросвордів у її доробку – 14. Збірка наповнена безліччю цікавих і непростих запитань, які є ключами для розв’язання кросворду. Щоб відповісти на них , потрібно дуже добре знати біографію Лесі Українки, історію її творчості і тексти творів, тому водночас ця збірочка спонукає до вдосконалення своїх знань про нашу славетну землячку.

На літературну творчу зустріч з автором були запрошені активні читачі бібліотеки та студенти Університету третього віку. Під час заходу авторка розповіла присутнім коли вперше відчула літературні задатки та розпочала займатися цим незвичним захопленням складати хрестівки і сканворди, поділилася творчими планами на майбутнє.

На завершення присутні переглянули документальний фільм «Леся Українка» та отримали в подарунок збірку кросвордів «Українка у клітинках» з автографом авторки.