Цифрова техніка у бібліотеці

5 січня 2022 року у бібліотеці-філії №6 Луцької територіальної громади, відбулася важлива подія: директор ТОВ «Академія цифрового розвитку» Антоніна Букач завітала до бібліотеки з сучасною цифровою технікою в рамках проєкту, що ініційований структурою ООН Жінки (Структур Організації Об’єднаних Націй з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок) у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України, Українською бібліотечною асоціацією, за підтримки Міністерства закордонних справ Канади. Цей проєкт має на меті допомогти жінкам з уразливих груп населення користуватися сучасними технологіями та цифровими послугами. Книгозбірня виступатиме своєрідним інформаційним хабом. Ми раді, що саме нашу бібліотеку обрали серед ряду інших для допомоги в реалізації проєкту.

Також, згідно з робочим планом, було здійснено доставку та установку обладнання і складання відповідних актів передачі. Бібліотека отримала ноутбуки, проектор і проекційний екран, планшети, навушники, веб-камеру, маршрутизатор, спікер фон, штатив.

З нетерпінням очікуємо наступного етапу проєкту, а саме: триденного очного тренінгу для майбутніх цифрових менеджерів Волинської області.

Слідкуйте за новинами та поширюйте інформацію серед груп населення, котрим вона може бути важлива та цікава.