Цього року святкування Всеукраїнського дня бібліотек в Луцькій центральній бібліотеці для дорослих пройшло особливо цікаво.

#Всеукраїнськийденьбібліотек

Цього року святкування Всеукраїнського дня бібліотек в Луцькій центральній бібліотеці для дорослих пройшло особливо цікаво.

Працівники книгозбірні запропонували своїм користувачам провести святковий день в режимі нон-стоп, а саме насолодитися святковими пропозиціями бібліотеки впродовж всього дня.

При вході в бібліотеку увагу користувачів привертала дошка «Залиш побажання для бібліотеки», яка виконувала функцію книги відгуків та святкових привітань. Також сьогодні усі користувачі, які завітали до бібліотеки обов’язково разом з обраними книгами отримували цікаві передбачення.

У бібліотеці були представлені цікаві виставки – інсталяції, які привертали увагу наших маленьких та дорослих відвідувачів.

Але найголовнішою подією було свято для наймолодших читайликів «Знайомство з казковим містом». Учні 1 – Б класу, ЗЗСО №17 завітали до нашої бібліотеки вперше. Бібліотечне місто малят зустріло розмаїттям цікавих книг, яскравих газет та журналів. Провідна бібліотекарка Валентина Мельник провела екскурсію бібліотекою, розповіла багато цікавинок про книги та їх походження. Цікавими були для дітей літературні вікторини, конкурси та розваги. Особливо смачною та пізнавальною виявилась бібліотечна піца. З шматочком піци малюки отримували запитання про улюблених літературних героїв. А скільки ж було радощів та потіхи, коли малеча отримувала казкові передбачення з солодким сюрпризом.

В цей день щирі вітання та слова подяки висловлювали найкращі друзі бібліотеки – це постійні читачі, задля кого біліотекарі працюють, впроваджують нове, зберігають вічне і шукають прогресивне.

Вдячні усім, хто був зкнигозбірнею весь цей день, а також тим , хто зробив свято незабутнім!!! ❤️❤️❤️