Тривають заходи із циклу «Дивосвіт зимових свят»

          У бібліотеках-філіях комунального закладу «Луцька міська централізована бібліотечна система» тривають культурно-просвітницькі різдвяно-новорічні заходи із циклу «Дивосвіт зимових свят» для мешканців та гостей громади.

          Користувачі бібліотек залюбки працювали на творчих заняттях в межах проєкту «Диво зимової казки» (центральна бібліотека для дітей), у творчій лабораторії «Срібні ниточки зими» (бібліотека-філія № 7 для дорослих), майстерні творчості «Новорічні сувеніри» (бібліотека-філія № 3 для дорослих), взяли участь у творчо-етнографічному екскурсі «Різдвяні гостинці у волинській торбинці» (бібліотека-філія № 2 для дітей) та різдвяному калейдоскопі «Різдвяне диво» (бібліотека-філія № 11 для дорослих), арт-читаннях «Свята ніч, тиха ніч!» (бібліотека-філія с. Кульчин).

          Відбулися народознавчі години «Різдво у хату несе щастя багато» (бібліотека-філія с. Кульчин), «Новорічні і різдвяні свята в Україні» (бібліотека-філія с. Боголюби), «Прийде Різдво – принесе в дім добро» (бібліотека-філія с. Іванчиці), різдвяна мозаїка «Несу кутю на покутю, на зелене сіно» (бібліотека-філія с. Одеради). Бібліотека-філія с. Озерце запросила читачів на різдвяні посиденьки «Українські різдвяні традиції», бібліотека-філія с. Княгининок – на фольклорну веселку «Коляда, Колядниця, добра з медом паляниця». Активно провели час учасники новорічного квесту «Новорічні пригоди у бібліотеці» у центральній бібліотеці для дітей. Віртуальний круїз «Святе Різдво – в країнах світу» та ляльково-театралізований вертеп «Різдвяна казка» показали у бібліотеці-філії № 3 для дорослих.

          Різноманітні вироби ручної роботи навчали виготовляти на майстер-класах: «Зимовий декор», «Прикраси на ялинку», «Новорічні іграшки» (бібліотека-філія № 6 для дорослих), «Різдвяний ангел» (бібліотека-філія № 5 для дорослих), «Ялинкові прикраси» (бібліотека-філія с. Жидичин), «Різдвяний вечір» та «Ялинкова прикраса своїми руками» (бібліотека-філія смт Рокині), «Різдвяний чобіток» (бібліотека-філія № 10 для дорослих), «Дива власноруч» (бібліотека-філія № 9 для дорослих) та інші.

          День відкритих дверей «Різдвяне торжество» організували у бібліотеці-філії № 3 для дітей.

          Заходи в межах циклу «Дивосвіт зимових свят» продовжуються. Афіша за посиланням: http://surl.li/opcgb.